KONST / Litografier / Modeplanscher 9133325
*
nr 913 3325
Modeplanscher
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 september 2014
kl 18:18:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 10:15:08
1
450 kr
22/9 15:24:34
2
400 kr
22/9 15:25:22
2
500 kr
22/9 18:13:56
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher paris
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Modeplanscher
nr 913 3325
Modeplanscher
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/9 10:15:08 | 1 | 450 kr |
22/9 15:24:34 | 2 | 400 kr |
22/9 15:25:22 | 2 | 500 kr |
22/9 18:13:56 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher paris
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52